Ostuinfo

Ruum & Keraamika veebipoe omanik on FIE Ala-Vagula talu (registrikood 12816103).

Stuudio asub Pärnu mnt 154, Tallinn  ARSi maja www.arsimaja.ee

Tellimine

Ostusoovi saab esitada kolmel viisil:

  1. Veebipoest: vali keraamikatooted, sisesta andmed ja esita tellimus.
  2. E-mailiga: kui soovid tellida tooteid suuremas mahus või midagi eripärast, mida poest ei leia, siis saada e-kiri aadressil marit@ruumjakeraamika.ee. Valmimise tähtaeg sõltub tellimuse keerukusest või esemete kogusest, enamasti on tähtaeg 2–3 nädalat.
  3. Foto puhul vali galeriist sobiv pilt ja esita tellimus. Foto valmistamiseks kulub umbes nädal. Soovi korral aitame teosele leida sobiva raami. Suuri formaate interjööridesse on võimalik eraldi tellida. Nende teostuse, vormistuse ja hinna küsimustes võta ühendust tonu.noorits@gmail.com.

Maksmine

Kaupade eest tasumine toimub ettemaksuna e-mailiga saadetud tellimuskinnituse või arve alusel. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, mille tasub ostja.

Kauba eest tasutakse FIE Ala-Vagula talu kontole EE317700771003091772

Selgitusse märkida tellimuse kinnituse või arve number. Tellimus läheb üldjuhul täitmisele peale raha laekumist.

Kohaletoimetamine

 

 

Kui toode on laos, saab tellimus täidetud 5 tööpäeva jooksul (enamasti pannakse kaup teele järgmisel päeval).

Kauba saatmiskulud kannab ostja vastavalt kehtivale hinnakirjale. Tellitud kaup toimetatakse teie valitud pakiautomaati. Paki saabudes pakiautomaati, saadetakse teie mobiilile sõnum personaalse uksekoodiga. Koodi sisestamisel pakiautomaadi ekraanile avaneb uks ning saate paki kätte. Saadetis ootab pakiautomaadis 7 päeva.

Fototeoste kohaletoimetamise aeg on üldjuhul 5 tööpäeva. Väikesemõõduliste teoste transpordiks on võimalik kasutada pakiautomaati või kullerit. Lisaks on võimalik fotodele meie stuudiosse (Pärnu mnt 154, Tallinn) ise järgi tulla.

Kauba tagastamisõigus

Keraamikatooteid on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba eest tasutud summa makstakse tagasi 30 päeva jooksul kauba tagastamisest. Kõik tagastatud esemed peavad olema terved, puhtad ning kasutamata. Kauba tagastamisega seotud saatmiskulud kannab ostja.

Kauba tagastamiseks või vaide esitamiseks saatke e-mail: marit@ruumjakeraamika.ee , kus märkige ära tagastatav toode, toote puudused, tellimuse number, tellija nimi ja kliendi arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

Fotodel tagastamisõigust ei ole.

Privaatsus

Teie isikuandmed, mille ostude sooritamiseks sisestasite, on konfidentsiaalsed ja Ruum & Keraamika ei avalda neid kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Müüja õigused

Ruum & Keraamika veebipood jätab endale õiguse muuta toote hinda, saadavuse infot, müügitingimusi ja veebipoe tekste. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel ruumjakeraamika.ee

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui müüja vastava toote varu on ammendunud. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi. Tagasimaksmine toimub 14 päeva jooksul tellimuse saabumisest.

Lisaks

Kõik pildid on illustratiivse tähendusega.

Keraamikatooted võivad üksteisest kergelt erineda, kuna tegemist on käsitööga.

Fotod on prinditud kõrge kvaliteediga 100% puuvillasele fotopaberile ning autori poolt signeeritud ja tiražeeritud. Tiraaž kokku 5+1. Võimalus on teostega enne ostuotsuse langetamist ka lähemalt tutvuda.